تعجب – غافلگیر کردن هواداران بیرانوند تصویر

تعجب – غافلگیر کردن: هواداران بیرانوند تصویر        

گت بلاگز اخبار بین الملل درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

زمانی که کلمه «سلطنتی» را می شنویم، نخستین چیزی که به ذهن مان خطور می کند، ثروت آنهاست. با وجود کاخ هایی که اعضای خانواده سلطنتی در آنها زندگی می کنند، جواهرات،

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

عبارات مهم : میلیون

زمانی که کلمه «سلطنتی» را می شنویم، نخستین چیزی که به ذهن مان خطور می کند، ثروت آنهاست. با وجود کاخ هایی که اعضای خانواده سلطنتی در آنها زندگی می کنند، جواهرات، تاج های سلطنتی و میلیون ها دلاری که در دست های آنهاست، حتما حدس زدن دارایی خالص آنها جهت شما سخت هست. اگر دوست دارید بدانید که درآمد خالص هر کدام از اعضای خانواده سلطنتی چقدر هست، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

۱. مگان مارکل: ۵ میلیون دلار

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

مگان مارکل به عنوان همسر شاهزاده هری، اخیرا به خانواده سلطنتی راه پیدا کرده هست. او قبل از ازدواج با شاهزاده، به حرفه بازیگری مشغول بود و در شوهای تلویزیونی زیادی ایفای نقش می کرد. بدون شک درآمد خالص این ستاره از دیگر اعضای خانواده سلطنتی کمتر است ولی در مقایسه با دیگر ستاره ها بسیار چشمگیر می باشد. سابقه بازیگری مگان مارکل درآمد خالصی حدود ۵ میلیون دلار را جهت او رقم زد. در واقع او جهت بازی در هر اپیزود « Suits»، 50000 دلار دریافت می کرد که در سال به ۴۵۰۰۰۰ دلار می رسید.

زمانی که کلمه «سلطنتی» را می شنویم، نخستین چیزی که به ذهن مان خطور می کند، ثروت آنهاست. با وجود کاخ هایی که اعضای خانواده سلطنتی در آنها زندگی می کنند، جواهرات،

۲. کیت میدلتون: ۱۰ میلیون دلار

حال تمام دنیا کیت میدلتون را به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی می شناسند. اگر چه او از خانواده ای معمولی بود ولی توانست به خوبی خودش را با شرایط و قوانین زندگی سطلنتی وفق دهد. با تمام این اوصاف، درآمد خالص او چقدر است؟ او حتی قبل از این که با شاهزاده ویلیام ازدواج کند، درآمد بالایی داشت. او در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کرد و توانست درآمد خالص خود را به ۱۰ میلیون دلار برساند. «تایم» آینده نگری کرده که او علاوه بر سرمایه ای که در حال حاضر دارد، ثروت هنگفتی را از پدر و مادر خود به ارث خواهد برد.

۳. شاهزاده فیلیپ: ۳۰ میلیون دلار

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

شاهزاده فیلیپ همسر الیزابت دوم هست. او پیر ترین همسر یک فرمانروای بریتانیا و کسی ست که در قلمروهای همسود بیشترین مدت خدمت به عنوان همسر فرمانروا را داشته هست. حال او با ۹۶ سال سن، بعد از ۶۵ سال خدمت، بازنشست شده است و دیگر مجبور نیست که پابه پای همسرش به انجام مسئولیت های سلطنتی بپردازد. طبق گزارشات «تایم» درآمد خالص شاهزاده حدود ۳۰ میلیون دلار هست. درست شبیه دیگر اعضای خانواده سلطنتی که مسئولیت هایی را در نظام حکومتی به عهده دارند، او نیز هر سال ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت می کند. البته مطمئن نیستیم که او بعد از بازنشستگی نیز این حقوق را دریافت کند، ولی این مبلغ به قدری است که جهت باقی عمرش کافی باشد.

زمانی که کلمه «سلطنتی» را می شنویم، نخستین چیزی که به ذهن مان خطور می کند، ثروت آنهاست. با وجود کاخ هایی که اعضای خانواده سلطنتی در آنها زندگی می کنند، جواهرات،

۴. شاهزاده هری: ۲۵ تا ۴۵ میلیون دلار

شاهزاده هری، پسر کوچک شاهزاده چارلز و ملکه دیانا، به علت ازدواج اش با مگان مارکل، در حالی حاضر یکی از پربحث ترین ستاره های خانواده سلطنتی ست. او به اندازه برادر بزرگ ترش در امور مملکت مسئولیت ندارد ولی از دیگر فایده های بودن در چنین خانواده ای بهره می برد. اگر چه او دیگر عضو نیروی ارتش بریتانیا نیست ولی مدتی خلبان نیروی هوای ارتش بود و طبق آمار «فوربز» درآمدی حدود ۵۳۰۰۰ دلار در سال داشت. ولی ثروت مهم او از دارایی ست که از مادرش به ارث رسیده؛ او جهت تولد ۳۰ سالگی اش بیش از ۱۳ میلیون دلار دریافت کرد که در کنار درآمد هر سال او به عنوان دوک کرنوال به ۲۵ تا ۴۵ میلیون دلار در سال می رسد.

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

۵. شاهزاده ویلیام: ۲۵ تا ۴۵ میلیون دلار

شاهزاده ویلیام یکی دیگر از مهره های مهم خانواده سلطنتی ست. او پسر بزرگ شاهزاده چارلز است که اخیرا صاحب فرزند دیگری شده است هست. از آنجا که او از حاشیه ها به دور بوده و خطایی در پرونده خود ثبت نکرده هست، هر لحظه به عنوان الگویی جهت دیگران آشنا می شود. وی بعد از پدرش دومین نفر در خط دودمان پادشاهی بریتانیا می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید درآمد یکی از مهمترین اعضای خانواده سلطنتی چقدر هست. طبق گزارشات، درآمد خالص شاهزاده ویلیام درست مانند شاهزاده هری هست. او هر سال ۶۲۰۰۰ دلار را به عنوان خلبان نیروی هوایی دریافت می کند. همچنین، در سن ۳۰ سالگی ثروت کلانی را از مادرش به ارث برد که در کنار مستمری از دوک کارنوال، به ۲۵ تا ۴۵ میلیون دلار در سال می رسد.

۶. شاهزاده چارلز: ۴۰۰ میلیون دلار

سالیان سال است که شاهزاده چارلز مهمترین عضو خانواده سلطنتی به شمار می رود. اگر چه او مانند همسر و فرزندانش مورد توجه رسانه ها قرار نمی گیرد ولی مهمترین مهره این خانواده هست. پرنس چارلز در مقام ولیعهدی پادشاهی متحده و ایرلند است و در صورت فوت یا کناره گیری ملکه الیزابت، گزینه اول جهت پادشاه شدن در پادشاهی متحد خواهد بود. درآمد خالص او از منابع متعدد، حدود ۴۰۰ میلیون دلار است که بخش اعظمی از آن از طریق دوک کارنوال به دست می آید.

۷. ملکه الیزابت: ۵۳۰ میلیون دلار

ملکه الیزابت دوم، با داشتن ۹۲ سال سن، ملکه سلطنتی بریتانیا، کانادا، استرالیا، و نیوزیلند و مدیر اتحادیه کشورهای همسود هست. وی رکوردِ طولانی ترین دوره سلطنت در تاریخ بریتانیا را دارد. اینطور به نظر می رسد که او به زودی از مسئولیت های خود کناره گیری می کند و جای خود را به نیروهای جوان تر یعنی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون می دهد. طبق گزارشات، درآمد خالص ملکه ۵۳۰ میلیون دلار در سال است.

اما اینهمه پول از کجا می آید؟ در واقع او چند منبع مهم درآمد دارد. اولی سود حاصل از املاک سلطنتی ست که نیمی از آن متعلق به ملکه و نیم دیگرش متعلق به حکومت بریتانیا می باشد. این دارایی در سال گذشته درآمدی حدود ۴۶۰ میلیون دلار در سال به همراه داشته هست. منبع دیگر درآمد او پول حاصل از یک یارانه دولتی هر سال می باشد. علاوه بر آن، ۱۵ درصد از درآمدهای دربار بریتانیا نیز به شخص ملکه تعلق دارد.

۸. شاهزاده جرج: ۳.۶ بیلیون دلار

شاهزاده جرج نخستین فرزند شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون است که در صف جانشینی به جای الیزابت دوم، نفر سوم هست. او در آینده پادشاهی بریتانیا را به دست می گیرد. آیا می دانید که درآمد خالص این پسر ۴ ساله چقدر است؟ طبق گزارشات، درآمد خالص او ۳.۶ بیلیون دلار محاسبه شده است هست. اگر چه او در این سن فعالیت و مسئولیتی در امور مملکت ندارد ولی تنها به این علت که در اقتصاد انگلستان تاثیرگذار هست، هر ساله پول کلانی به حساب اش واریز می شود. به عنوان مثال لباس هایی که او به تن می کنند الهام بخش بسیاری از طراحان مد و فشن و دلیلی جهت خرید مردم از برندهای مورد علاقه آنهاست.

۹. شاهدخت شارلوت: ۵ بیلیون دلار

شاهدخت شارلوت تنها فرزند دختر شاهزاده ویلیام و کیت میدتون هست. در قوانین سلطنتی قبل، شاهدخت در صف سلطنت بعد از برادر کوچک اش قرار داشت ولی با عوض کردن قوانین، حال بعد از برادر بزرگ اش در صف سلطنت ایستاده هست. او به عنوان ثروتمندترین عضو خانواده سلطنتی آشنا می شود به طوری که درآمد هر سال او ۵ بیلیون دلار محاسبه شده است هست. حتما دوست دارید بدانید چگونه؟ او نیز مانند برادرش به خاطر تاثیری که در اقتصاد انگلستان می گذارد، حائز اهمیت هست. به عنوان مثال لباسی که او به تن می کند، در معروف ترین فروشگاه لباس انگلستان و با قیمت هنگفتی به فروش می رسد که در نهایت در اقتصاد بریتانیا موثر است.

پردیس بختیاری/ برترین ها

واژه های کلیدی: میلیون | خانواده | شاهزاده ویلیام | اخبار بین الملل

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz